تازه ترین اخبار

چه دعایی کنمت بهتر از این که خدا پنجره ای رو به اتاقت باشد...

ترویج بی حجابی یکی از حربه‌های جنگ نرم دشمن است

ترویج بی حجابی و بدحجابی در جامعه یکی از حربه‌ها و توطئه‌های جنگ نرم دشمن است.

مصطفی علیزاده دانشجوی رشته استخراج معدن دانشگاه علمی کاربردی نهبندان در گفت و گو با  خبرگزاری ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار داشت: دشمن در دوران جنگ سخت هشت ساله مقاومت و شجاعت ملت ایران را مشاهده و تجربه کرده و امروزه برای ضربه زدن به نظام اسلامی از طریق جنگ و براندازی نرم وارد شده است.

وی با بیان اینکه در مرحله اول به دلیل دین اسلام و قرآن و سپس استقلال و کسب دستاورد و موفقیت‌های چشمگیر دلایل اصلی راه‌اندازی جنگ نرم از سوی دشمن است، تصریح کرد: در براندازی نرم تمامی عرصه‌های اجتماعی، مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور تحت پوشش قرار می گیرد.

دانشجوی دانشگاه علمی کابردی نهبندان با اشاره به اینکه استکبار جهانی برای رسیدن به اهداف خود جنگ نرم را بر علیه ایران طراحی کرده و اجرای می‌کند، افزود: دشمن به شیوه‌های مختلف با نفوذ در بین جوانان و افکار عمومی، ایجاد اختلاف و تفرقه بین مردم و مسوولان نظام و خدشه‌دار کردن اعتقادات مذهبی می‌خواهد به هدف نهایی خویش که همان ریشه کن کردن اسلام است، برسد.

علیزاده خاطرنشان کرد: دانشجویان و اساتید دانشگاه ها به عنوان افسران و فرماندهان این نبرد منصوب شدند و یکی از راه های مقابله با جنگ نرم دشمن داشتن بصیرت و تعمیق باورهای دینی است.  

 وی ادامه داد: از طریق تهذیب نفس، کسب تقوا، تفکر،عقلانیت و تبعیت از ولایت فقیه مردم جامعه به ویژه جوانان و دانشجویان بصیرت سیاسی خود را تقویت و مداوم در فکر  عقبه شناسی از دشمنان باشند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1389/09/17ساعت 13:40  توسط خبرنگار  |